www.SzambaBetonoweWarszawa.pl - tel. 668 536 835

SZAMBA BETONOWE WARSZAWA

SZAMBA BETONOWE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA


Cechy dobrego szamba przydomowego to przede wszystkim jego trwałość oraz szczelność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży produkującej i montującej bezodpływowe zbiorniki na ścieki wiemy o tym doskonale. Wiedze tę wykorzystujemy podczas tworzenia naszych produktów. Staramy się więc, by były one jak najbardziej trwałe i przede wszystkim, by były one jak najbardziej szczelne. Efekt ten udało nam się uzyskać dzięki zastosowaniu przy produkcji betonu, który charakteryzuje się najwyższą jakością oraz odpowiednią gęstością. Dodatkowo do produkcji oferowanych przez naszą firmę szamb betonowych wykorzystujemy specjalną warstwę zewnętrzną. Chroni ona wszystkie zbiorniki przed różnego rodzaju uszkodzeniami oraz działaniem różnych czynników zewnętrznych. To wszystko sprawia, że decydując się na zakup naszych szamb, wybierają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz niezawodność.

    Szamba betonowe Warszawa Ochota, Mokotów, Rembertów, Wola   Szamba betonowe Warszawa Ochota, Mokotów, Rembertów, Wola   Szamba betonowe Warszawa Ochota, Mokotów, Rembertów, Wola

Potwierdzeniem jakości naszych produktów jest fakt, że wszystkie one otrzymały aprobatę techniczną czyli dokument, jaki został wystawiony przez warszawski Instytut Techniki Budowlanej. Potwierdza on między innymi to, że nasze produkty wykonano zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi normami oraz fakt, że oferowane przez nas szamba są godne zaufania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo standardowe i funkcjonalne szamba o różnej pojemności, którą należy dobrać analizując własne potrzeby. Jesteśmy w stanie zrealizować także nietypowe zlecenia, według Państwa oczekiwań. W tym celu prosimy o kontakt z naszą firmą.