www.SzambaBetonoweWarszawa.pl - tel. 668 536 835

szamba bETONOWE WARSZAWA

SZAMBA BETONOWE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA


Jesteśmy firmą, której główną formą działalności jest produkcja wysokiej jakości szamb betonowych. Nasze produkty spełniają wszystkie niezbędne normy, czego dowodem może być fakt, że posiadamy dokument, który nazywany jest aprobatą techniczną. Dokument ten wydany został przez warszawski Instytut Techniki Budowlanej. Jest on potwierdzeniem tego, że proponowane przez nas Państwu szamba betonowe są najwyższej klasy. Do ich produkcji używamy wyłącznie najlepszych materiałów. Wiemy, że tylko w ten sposób możemy sprawić, iż w Państwa ręce trafi produkt szczelny, który służyć będzie przez długie lata.

Nasze doświadczenie i długoletnia działalność w branży sprawiły, że zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasi klienci, są zainteresowani przede wszystkim produktami trwałymi, szczelnymi i funkcjonalnymi. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko takie szamba o różnej pojemności.

    Szamba betonowe Warszawa   Szamba betonowe Warszawa - Firma   Szamba betonowe Warszawa

Jesteśmy jednak otwarci także na Państwa potrzeby, dlatego z chęcią podejmiemy się stworzenia szamba nietypowego. W tym celu prosimy o kontakt z naszą firmą. Pozwoli to dokonać wyceny niestandardowego zamówienia i oczywiście ustalić wszystkie szczegóły.

Oprócz wysokiej klasy betonowych szamb proponujemy Państwu także inne szczelne betonowe zbiorniki, na przykład na deszczówkę. Ponadto korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć także na transport i montaż zamówionego szamba w Warszawie oraz w okolicy tego miasta. 

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z nasza ofertą i, w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu.